Українська майстерня презентує свою першу апсайклінг-колекцію Urban Camouflage

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в whatsapp
Поделиться в email
Поделиться в print

Одяг із колекції — це метафоричний камуфляж, що допомагає сучасній людині сховатись від діджиталу, камер слідкування і алгоритмів розпізнавання особистості. 13 вересня о  20:00 відбудеться онлайн-показ на соціальних платформах майстерні МАКАКА. Проект здійснюється за підтримки Українського Культурного Фонду.

Цифрова епоха дає сучасній людині безліч переваг й доступ до будь-якої інформації у будь-який момент будь-де. Та при цьому диктує свої умови, адже процес збору даних відбувається невпинно. Кожний пошуковий запис, лайк чи сказане слово — записується, аналізується й застосовується. Цифровий слід тепер розповідає про людину більше, ніж вона сама про себе знає. Це створює тиск, дискомфорт й відбирає відчуття приватності. 

“Колекція “Міський камуфляж” актуалізує питання збереження приватності сучасної людини та створення комфортного середовища. Ми вважаємо, що одяг — це не просто набір тканин і швів, одяг — це творчість, мистецтво, майстерність. Одяг має розповідати історію свого носія, наповнювати його життя смислами, створювати комфорт і допомагати знаходити баланс у новій реальності. Ми пропагуємо ідеї апсайклінгу й вторинного використання, тож колекцію створено з вживаних матеріалів. Уже традиційно, для показу ми обрали формат мініфільму (перший мініфільм майстерні можна глянути тут). Цього разу — це постапокаліптична історія про те, як люди ховаються від “великого брата” в місті, застосувавши наш камуфляж, і створюють собі безпечне середовище для життя, оточившись однодумцями”, — описує колекцію та подію Олена Клочко, засновниця майстерні.

Онлайн-показ відбудеться 13 вересня о 20:00 у прямому ефірі у Інстаграмі та Фейсбуці команди й за посиланням: https://youtu.be/560HNv3Txn0. Зберігайте фб-подію, щоб точно не пропустити: https://fb.me/e/SmA6SFBB.

Для створення колекції команда використала як традиційні техніки роботи із одягом, так і аерографію, цифровий та шовкотрафаретний друк. До команди увійшли митці, дизайнери, ілюстратори:  Олена Клочко, Євген Меркуш, Єгор Стрелков, Віталій Агапєєв,  Андрій Соболєв.

 

Майстерню заснували у 2021 році як відповідь на актуальні запити українців щодо свідомого споживання й мінімалізму. Команда пропагує ідеї апсайклінгу й вторинного використання, а також створює комікси про свідоме споживання, у яких герої борються із злом фаст-фешну: https://docs.google.com/document/d/1JChzUXjE5jl8RaSp8R2pB3k21W-znvlI19gp1jf69nE/edit?usp=sharing.

Пожалуйста, авторизуйтесь.
avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Добавить фотографии
 
 
 
  Подписаться  
На: